RECTORSEAL ķīmiskie līdzekļi HVAC sistēmu apkopei

PRETSKĀBJU LĪDZEKĻI AUKSTUMA SISTĒMU APKOPEI

ACID TEST ERRECOM

ACID AWAY FOR POE

Neitralizē skābes poliestera (POE) tipa eļļā, kas ir iepildīts aukstuma vai gaisa kondicionēšanas sistēmā. Vienkārši pievienojiet līdzekļa nepieciešamo daudzumu sistēmai un sistēmā paliks tīra no nodegšanas produktiem. Nav nepieciešama papildus skābju neitralizēšana un tīrīšana no nodegšanas produktiem gadījumos, kad sistēmā bija nodedzis kompresors.

Informācija par produktu ACID AWAY FOR POE ražotāja "RECTORSEAL" mājas lapā

 

ATTĪRĪŠANAS, SPODRINĀŠANAS UN ATTAUKOŠANAS LĪDZEKĻI

Drīkst lietot tikai profesionālie lietotāji, kas apmacīti tā lietošanā un tikai rūpnieciskās iekārtās

 

RENEWZ

Ļoti stiprs attīrītajs un spodrinātajs gaisa dzesējamo kondensatoru spolēm. Ekonomisks lietošanā - var tikt atšķaidīts ar ūdeni. IZMANTOJIET TIKAI AUKSTU ŪDENI.

Informācija par produktu RENEWZ ražotāja "RECTORSEAL" mājas lapā

 

FOAM-A-COIL

Lielisks attīrītajs un attaukotajs gaisa dzesētājiem un kondensatoriem, gaisa kondicionēšanas un gaisa apstrādes iekārtām, elektroniskajiem un pastavīgajiem gaisa filtriem. Ekonomisks lietošanā - var tikt atšķaidīts ar ūdeni.

Informācija par produktu FOAM-A-COIL ražotāja "RECTORSEAL" mājas lapā

 

CLEAN-N-SAFE

Efektīvs netīrumu attīrītajs no gaisa kondicionēšanas, atdzesēšanas un siltumsūkņu spolēm - ŠĶIDRAIS VAI AEROSOLS.

Informācija par produktu CLEAN-N-SAFE ražotāja "RECTORSEAL" mājas lapā

 

RECTORSHIELD

Siltumu absorbējošā pasta izmantošanai uz vara un citu metālu caurulēm, lai novērstu jūtīgās aparatūras, ventiļu, plastika daļu, ierīču un lodējamo savienojumu bojājumus.
Lieliski samazina siltuma pārnešanu abosorbējot termālo enerģiju no siltumu avotiem un liesmām lodēšanas vai metināšanas laikā.

Informācija par produktu RECTORSHIELD ražotāja "RECTORSEAL" mājas lapā

 

BETTER BUBBLE

Viegli konstatē noplūdes.

Informācija par produktu BETTER BUBBLE ražotāja "RECTORSEAL" mājas lapā

 

TRU-BLU

Elastīgs un ātri žūstošs vītņu savienojumu hermētiķis, var lietot uz cinkota tērauda, dzelzs, misiņa, vara, alumīnija, nerūsējošā tērauda, polietilēna, armēta stikla šķiedra, PVC.

Informācija par produktu TRU-BLU ražotāja "RECTORSEAL" mājas lapā

SIA Firma "Revers" nesniedz nekādas garantijas attiecībā uz tehniskajiem raksturlielumiem un parametriem, noradītiem šajā mājas lapā, un neuzņemas nekādu atbildību par jebkāda veida iespējamiem zaudējumiem, kas varētu rasties no šeit uzrādāmās informācijas izmantošanas. Šeit minētajiem tehniskajiem datiem un attēliem ir informatīvs raksturs, un tie neizslēdz drukas un cita veida kļūdas.